ďťż CATERING z partydesign
CATERING z partydesign

 

 

CATERING - Bo projektowanie przyjęć to nasza pasja!

 

     Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie organizacji przyjęć: od prywatnych garden paty czy wesel przez imprezy firmowe, aż po oficjalne przyjęcia dla koronowanych głów i szefów państw z całego świata.

 

 

Organizujemy między innymi:

 

NA STOJĄCO:

 

Lampka wina

    Krótkie, 30-minutowe spotkanie, na którym podaje się wino, aperitify, napoje gorące oraz zimne zakąski (np. migdały, orzeszki)

 

Cocktail party

    Spotkanie ok. 2-godzinne, które kończy się przed godziną 20, o czym informuje zaproszenie. Podawane są zakąski zimne i napoje, a goście obsługują się sami.

 

Przyjęcie bufetowe

    Cocktail party wzbogacone o kilka ciepłych dań do wyboru.

 

Garden Party

    Odmiana Cocktail party na świeżym powietrzu. Podane potrawy nie powinny wymagać użycia noża, a ryby pojawiają się tylko w wersji filetowanej.

 

NA SIEDZĄCO:

 

Śniadanie - (lub lunch)

    Spotkanie, które rozpoczyna się ok. godziny 13. i trwa 2-2,5h. Na ogół nie podaje się na nim zupy.

 

Obiad

    Uroczysta forma, rozpoczynając się za zwykle ok. godziny 20 i trwająca do 3h. W przypadku gdy liczba uczestników przekracza osiem, przed każdym z gości umieszcza się kartonik z nazwiskiem. Przed wejściem zwyczajowo postawiony jest plan Sali z usytuowaniem stołów.

 

BANKIETY:

 

Bankiet zasiadany

    Forma podobna do obiadu, jednak liczba gości może dochodzić nawet do kilkuset. Do zaproszenia dołączony jest plan Sali z zaznaczeniem miejsc, które ma zająć dana osoba.

 

Bankiet amerykański

    Przyjęcie na którum wszyscy goście mają zapewnione miejsce siedzące. Sami podchodzą do bufetów zimnych, gorących, deserowych oraz tych z napojami.

 

Bankiet angielski

    Przyjęcie, na którym we wskazanym miejscu stoją tzw. stoły odstawcze, które umożliwiają konsumpcję na stojąco.

 

 
GALERIA

Zobacz zdjęcia z naszych imprez.

 

Więcej …